Registrace

VERY EARLY BIRDS
6.900 Kč (+DPH)
Včasně registrovaní účastníci, jejichž platba bude připsána na náš účet do 16. 6. 2017, mají slevu 3.000 Kč!
VYPRODÁNO
 
 
EARLY BIRDS
7.900 Kč (+DPH)
Účastníci, jejichž platba bude připsána na náš účet do 29. 9. 2017, mají slevu 2.000 Kč.
 
 
SKUPINOVÁ
5.900 Kč (+DPH)
Při účasti 2 a více účastníků z jedné firmy je cena za druhou a každou další 5. 900,- Kč (+DPH)!
 
 
ZÁKLADNÍ
9.900 Kč (+DPH)
Celodenní vstup na konferenci za jednoho účastníka.
 
 
JINÝ TYP VSTUPNÉHO
Řečníci a panelisté, novináři a zástupci partnerů po předchozí dohodě s organizátory.
 
 
 
Storno podmínky
 • Účastníci mohou zrušit registraci pouze písemně.
 • Při zrušení registrace do 10ti dnů před konáním konference včetně se žádné storno poplatky neplatí, po tomto termínu bude účtován poplatek ve výši 25 % ceny. Pokud dojde ke zrušení registrace až v den před konáním konference nebo v den jeho konání nejméně 1 hodinu před začátkem konference, bude účtován storno poplatek ve výši 50 % ceny.
 • Při zrušení registrace později než 1 hodinu před začátkem konference nebo při neúčasti na konferenci bez zrušení registrace bude účtován storno poplatek ve výši 100 % ceny.
Jak se na konferenci přihlásit
 1. Vyplňte prosím registrační formulář specifikující charakter a rozsah Vaší účasti, Vaše osobní údaje a údaje o Vaší firmě
 2. Po doručení Vaší registrace obdržíte e-mailem automatické PŘEDBĚŽNÉ potvrzení, že systém Vaši registraci zaevidoval
 3. Pokud jste platícím účastníkem, přijde Vám následně e- mailem zálohová faktura. Tímto okamžikem se registrace pro účastníka stává ZÁVAZNOU.
 4. Účastnický poplatek musí být uhrazen do data stanoveného v zálohové faktuře. Částka účastnického poplatku je fakturována v Kč. Při platbě v jiné měně je přepočtena dle denního aktuálního kurzu.
 5. Při neúčasti na konferenci bez písemného zrušení registrace bude účtován storno poplatek ve výši 100 % ceny. Při zrušení registrace do 10ti dnů před konáním konference včetně se žádné storno poplatky neplatí, po tomto termínu bude účtován poplatek ve výši 25 % ceny. Pokud dojde ke zrušení registrace až v den před konáním konference nebo v den jeho konání nejméně 1 hodinu před začátkem konference, bude účtován storno poplatek ve výši 50 % ceny.
 6. V případě registrace zaslané 3 dny a méně před konáním konference je třeba prokázat úhradu účastnického poplatku předložením písemného potvrzení o provedení úhrady u registračního pultu na konferenci.
 7. Účastnický poplatek se hradí bankovním převodem nebo online platbou. Online platba musí být uhrazena do 48 hodin od obdržení e-mailu s platebními instrukcemi. Pokud nebude platba připsána v tomto termínu, objednávka bude stornována.
 8. Po obdržení Vaší platby Vám zašleme daňový doklad e-mailem.
 9. Údaje vyplněné při registraci (fakturační údaje – IČO, DIČ, adresa) nelze po vystavení daňového dokladu měnit. Prosíme o řádnou kontrolu zadaných údajů.
 10. Dostavte se prosím na konferenci v dostatečném předstihu před zahájením programu (čas specifikovaný v programu pro registraci účastníků). U registračního pultu obdržíte konferenční visačku, případně další materiály.
 11. Uzávěrka přihlášek je dne 13. října 2017.
Co je a není zahrnuto v konferenčním vstupu

Vstup na konferenci zahrnuje:
- Konferenční materiály
- Stravování a občerstvení specifikované v programu konference

Konferenční vložné nezahrnuje:
- Případné náklady na parkování či ubytování

Jste zde: Internet Jungle Registrace